Integralios pagalbos (dienos socialinės globos ir slaugos) asmens namuose paslaugos

Integralios pagalbos teikimas ir plėtra Lietuvos savivaldybėse

 

 

Skuodo socialinių paslaugų šeimai centras kaip projekto partneris nuo 2023 m. sausio 2 d. pradėjo įgyvendinti projekto Nr. 07-003-P-0001 „Integralios pagalbos teikimas ir plėtra Lietuvos savivaldybėse“ veiklas Skuodo savivaldybėje. Projekto tikslas – užtikrinti integralios pagalbos tikslinės grupės asmenims teikimą ir plėtrą Lietuvos savivaldybėse. Projekto metu numatoma teikti slaugos, reabilitacijos ir globos paslaugas vaikams su negalia, suaugusiems asmenims su negalia ir senyvo amžiaus asmenims jų namuose bei valstybės ir savivaldybių įstaigose, kuriose įgyvendinamos ikimokyklinio ugdymo programos ikimokyklinio amžiaus vaikams su negalia (iki 7 m.), taip pat konsultacijas neįgalius ir / arba senyvo amžiaus asmenis namuose prižiūrintiems šeimos nariams (parengimo juos prižiūrėti, pagalba prižiūrint patiems klausimais),  psichologinė pagalba neįgaliems, senyvo amžiaus asmenims, juos prižiūrintiems šeimos nariams, integralią pagalbą teikiantiems darbuotojams.

Projekto metu taip pat numatomas kompetencijų ir profesinės kvalifikacijos tobulinimas integralią pagalbą teikiantiems darbuotojams, mobiliųjų komandų aprūpinimas slaugos priemonėmis, įranga, įrenginiais ir transporto priemonėmis, neformalios pagalbos skatinimo renginiai integralią pagalbą teikiantiems darbuotojams, šeimos nariams, bendruomenei.

Planuojama, kad 2026 m. pabaigoje visoje Lietuvoje integralią pagalbą bus gavę 4018 neįgalių ar senyvo amžiaus asmenų.

Projekto trukmė – 2022 m. gruodžio 8 d. – 2026 m. gruodžio 31 d.
Projekto finansavimo suma – 43 940 212,00 Eur

Projektas finansuojamas 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos „Europos socialinio fondo +“ ir 2021–2027 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos bendrojo finansavimo lėšomis.

Projekto vykdytojas – Europos socialinio fondo agentūra

 

SKUODO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ ŠEIMAI CENTRAS SLAUGOS PASLAUGAS Į NAMUS TEIKIA 7 DIENAS PER SAVAITĘ.

Informacija apie integralios pagalbos (dienos socialinės globos ir slaugos) asmens namuose paslaugas skelbiama internetinėje svetainėje www.skuodospsc.lt. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Skuodo socialinių paslaugų šeimai centrą, adresu Šatrijos g. 3-2, Skuodas. Tel. Nr. (8 440) 52 262, El. paštas: info@skuodospsc.lt

 

Integralios pagalbos (dienos socialinės globos ir slaugos) asmens namuose paslaugų teikimo ir organizavimo tvarkos aprašas

Skuodo rajono savivaldybės gyventojų mokėjimo už socialines paslaugas tvarkos aprašas

Paskelbta: 2021 9 gruodžio | Atnaujinta: 2024 29 vasario

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *