Skuodo socialinių paslaugų šeimai centras aplankė globojančių šeimų fotografijų parodą „Užauginti žmogų“, kuri eksponuojama Skuodo muziejuje

Paskelbta 10 balandžio, 2024 m., skiltyje Naujienos ir pranešimai
,,Vienas stipriausių momentų gyvenime, kai gerokai ūgtelėjęs vaikas pradeda mane vadinti mama. Pirmi kartai išsprūsta pro nejaukumo filtrą lūpose – pasimatuojant, pasveriant, apsvarstant ar ne per anksti. Niekada neparodau jaudulio – natūraliai priėmus daug trumpesnis kelias į kasdienybę. Man tai įvertinimas – negimdžiau, neauginau, bet esu mama. Avansu už tai, kad nuo šiandien visada būsiu šalia. Iki pabaigos pasaulio” – globos ambasadorė, 18 vaikų mama, globėja Eglė Vaitkevičienė.
,,Užauginti žmogų’’ – unikali, po Lietuvos miestus keliaujanti fotografijų paroda, vaizdais pasakojanti apie globojančių šeimų kasdienybės momentus. Du metus šeimos pasakojo savo istorijas ir dalinosi šilčiausiomis akimirkomis. Šioje parodoje turite galimybę iš arti pamatyti 15 šeimų, iš skirtingų Lietuvos vietovių, kurias vienija tai, jog jos tapo namais vaikams, kuriems jų reikėjo.
Jei susidomėjote vaikų globa, įvaikinimu ar budinčio globotojo veikla:
Rašykite asmeninę žinutę FB paskyroje Vaikai yra Vaikai. Skuodas
Skambinkite Tel.nr. +37063065957, +37065983066
Galbūt ir Jūs galite tapti namais Lietuvos vaikams.
Parodos organizatorius: Projektas „Vaikų gerovės ir saugumo didinimas, paslaugų šeimai, globėjams
(rūpintojams) kokybės didinimas bei prieinamumo plėtra“ Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-02-0001
Šeimas įamžino: ,,Foto Plunksna“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *